« Ožujak 2024 »

VALENTINOVO
Autor: Nataša Miškov, 7. 2. 2017.

Valentinovo u našoj  školi obilježavamo već  17 godina veselom priredbom punom igrokaza , pjesme i plesa. Voditeljica programa , profesorica Tiborka Žurić, razveselila je mnoštvo učenika programom ukojem su nastupali „drugaši“ učiteljice Branke Baljkas i Dijane Dunkić Matić, zbor i mnadolinski orkestar nastavnika Mate Višića, članovi dramske grupe profesorice Tiborke Žurić, mala ali „velika zvjezdica“ Marta Miškoć te učenici gosti, dvije plesne grupe koje vodi naša vanjska suradnica , gospođa Marinka Vranić. Izabran je i najbolji školski par-Tin i Tina, učenici 7.a i 7.b-Katarina Juras i Filip Malenica. Učenici i profesori su se lijepo zabavili i veelikim pljeskom  zahvalili sudionicama priredbe koji su se pobrinuli da nam Valentinovo bude što ljepše.

Svima želimo još puno ovakvih raspjevanih Valentinova! ☺

U ovom tjednu prije Valentinova  traje naš humanitarni tjedan koji obilježavamo već 17 godinu za redom . U predvorju škole postavili smo mali štand "Srckalicu na kojj prodajemo kreativne srckaste stvarčice koje možete kupiti kao poklon za Valentinovo. Novac koji sakupimo upotrijevit ćemo za pomoć učenicima kojima je pomoć potrebna. Srckalica je ujedno i poštanski sandučić u koji trebamo ubaciti pisma s porukama prijateljstva i ljubavi. Vrijeme za ubacivanje je ponedjeljak 13. veljače do kraja šestog sata. Da pismo dođe u prave ruke pobrinut će se Tin i Tina koji će razdijeliti poštu  14. veljače po  razredima .